Import samochodów z Ameryki do Polski przez lata zdobył dużą popularność. 

Istnieje szereg powodów, dla których Polacy coraz chętniej sięgają po amerykańskie samochody. Jednym z głównych, jest ich atrakcyjność cenowa. Na rynku amerykańskim dostępny jest szeroki wybór modeli i marek, również aut wysokobudżetowych. Ponadto, samochody importowane z Ameryki cechują się bogatym wyposażeniem.

Dodatkowo, import samochodów z Ameryki pozwala na zakup unikatowych modeli oraz marek, które nie są dostępne na polskim rynku. Ponadto, amerykański rynek oferuje wiele niepowtarzalnych egzemplarzy, które w Polsce są trudno dostępne lub mają wysokie ceny.

Kolejnym argumentem przemawiającym za zakupem auta z Ameryki jest ich wyższy standard techniczny oraz bezpieczeństwa.

Auta importowane z Ameryki są produkowane z myślą o wymagającym rynku, na którym klienci oczekują wysokiego poziomu wykonania. Stąd również o wiele bogatsze rozwiązania technologiczne. W rezultacie  są często lepiej wyposażone w systemy wspomagające kierowcę, takie jak tempomat, systemy monitorowania martwego pola czy wspomaganie parkowania. Ponadto, amerykańskie auta są projektowane zgodnie z surowymi normami bezpieczeństwa, co przekłada się na wysoką ocenę w testach zderzeniowych i mniejsze ryzyko obrażeń w przypadku wypadku.

Popularne modele.

Wśród najbardziej popularnych firm amerykańskich samochodów w Polsce znajdują się Ford i Chevrolet, Cadillac czy Dodge. Dodatkowo dużym zainteresowaniem cieszą się również sportowe modele aut; takie jak Ford Mustang czy Chevrolet Camaro.

Współpraca z firmą transportową niesie za sobą szereg korzyści. W przypadku przewozu kilku samochodów jest to zdecydowanie bardziej ekonomiczna opcja.

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub e-mailowo; +48 735 317 100

Poprosimy Cię o podanie kilku informacji związanych z miejscem odbioru, miejscem docelowym, ilością oraz rodzajem aut. Na podstawie tych informacji wyliczymy indywidualnie koszt transportu auta. Zapraszamy również do współpracy komisy samochodowe.

 

keyboard_arrow_up