Sprowadzanie aut z Ameryki

Import samochodów na zamówienie

Jesteśmy liderami na rynku międzynarodowym, dlatego każde zamówienie traktujemy indywidualnie. Powierzając nam import auta z Ameryki, mają Państwo gwarancję, iż jego realizacja przebiegnie w jak najkrótszym czasie oraz bez zbędnych komplikacji. Jesteśmy elastyczni i otwarci na potrzeby naszych klientów. Oferujemy realną pomoc podczas wyboru samochodu.

Nasi kierowcy dbają o bezpieczne sprowadzenie aut, tak by mogły służyć Państwu jak najdłużej. Podobnie jest z samym zakupem samochodu. Pojazdy przez nas sprowadzone na zamówienie są rzetelnie sprawdzane nie tylko pod względem technicznym, ważny jest również jego przebieg.

Jako specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w przewozie aut wiemy, o co zadbać, aby transport samochodów zakończył się pełnią sukcesu.

Jak przebiega transport samochodów z Ameryki?

Dzięki wsparciu naszych specjalistów transport samochodów z Belgii staje się dużo łatwiejszy i przystępniejszy cenowo. W przeciwieństwie do wielu innych firm wszystkie realizowane przez nas zlecenia wyceniamy indywidualnie oraz bezpłatnie.

W przypadku chęci uzyskania darmowej wyceny prosimy o kontakt telefoniczny lub emailowy. Usługi takie jak laweta z Ameryki to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto chciałby przetransportować sprawnie i bezpiecznie nie tylko samochody osobowe, ale także busy, motocykle czy quady.

Jesteśmy w stanie zorganizować transport dowolnego samochodu pod wskazany adres. Dysponujemy  autotransporterami, które bezpiecznie dowiozą wybrany przez Ciebie samochód do wybranego punktu.

Nasza oferta zawiera:

  • załadunek zakupionego pojazdu,
  • dopełnienie wszelkich  formalności,
  • dostarczenie ładunku w nienaruszonym stanie oraz możliwie najkrótszym czasie.

Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów transportu, my zajmiemy się resztą: 735 317 100

Zainteresowany sprowadzeniem auta z Ameryki do Polski?

Zadzwoń +48 735 317 100