Transport aut z Holandii

Auta kupione za granicą cieszą się dużą popularnością. Zarówno klienci indywidualni, jak i właściciele komisów, coraz chętniej decydują się na kupno pojazdu z Holandii. Odpowiednia cena, duże możliwości wyboru i dobry stan techniczny sprawia, że więcej ludzi korzysta z transportu auta z Holandii do Polski.

Dlaczego warto nam powierzyć transport samochodu z Holandii do Polski?

transport nowych aut z Holandii do Polski

Firma Sined posiada wieloletnie doświadczenie w przewozach międzynarodowych. Oferujemy Państwu gwarancję że auta, znajdujące się pod naszą opieką dotrą bezpiecznie i terminowo do Polski. Transport aut z Holandii przebiega na wysokim poziomie, w poszanowaniu i przestrzeganiu wszelkich norm związanych z transportem samochodowym.

Nasz zespół, składa się z doświadczonych na europejskich drogach fachowców, którzy są otwarci na potrzeby naszych klientów. Chętnie udzielą informacji o zakupionym aucie i jego transporcie z Holandii. Mamy pewność, że współpraca będzie przebiegać satysfakcjonująco.

Dysponujemy nowoczesnym taborem, dlatego nie stanowi dla nas żadnego problemu przewiezienie większej ilości samochodów. Zaufanie klienta jest dla nas priorytetem, dokładamy wszelkich starań, by auta znajdujące się na lawetach lub lorach były odpowiednio zabezpieczone. Wierzymy, że dbałość o transportowane samochody z Holandii, przekłada się na zadowolenie z naszych usług.

Jak zamówić transport aut z Holandii?

Jesteśmy otwarci zarówno na kontakt telefoniczny jak i e-mailowy. Już przy pierwszej rozmowie możemy ocenić jakie są Państwa oczekiwania i czy do transportu aut z Holandii wystarczy laweta lub lora. Nasi konsultanci chętnie omówią wszystkie szczegóły i wyjaśnią wątpliwości odnośnie transportu auta z Holandii.

Pragniemy nadmienić, że do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, oferując nie tylko profesjonalne doradztwo w zakresie transportu, ale również korzystną cenę, adekwatną do jakości naszych usług.

Decydując się na firmę Sined mają Państwo pewność, że odpowiednio potraktujemy powierzony nam ładunek, transportując samochody nowoczesnymi autotransporterami. Dajemy również możliwość monitoringu trasy, gwarancję terminowości i ubezpieczenie. Zapraszamy do kontaktu!

Zainteresowany transportem aut z Holandii?

Zadzwoń +48 735 317 100