Sprowadzanie aut

Korzystna propozycja dla właścicieli komisów samochodowych

Przekrój przez specyfikę działalności naszych Klientów jest coraz większy i obok oficjalnych importerów aut, wypożyczalni, czy grup dealerskich współpracujemy również z komisami w kraju, do których dostarczamy sprowadzone zza granicy pojazdy. Wyspecjalizowani w transporcie międzynarodowym, z powodzeniem pokonujemy największe nawet odległości, aby spełniać oczekiwania naszych zleceniodawców.

Korzyści płynące ze sprowadzenia aut lawetą lub lorą

W określonych okolicznościach kupionym za granicą samochodem możesz przyjechać do kraju bez korzystania z usług firm zewnętrznych, jeżeli jednak nabyte przez Ciebie auto nie posiada tablic wjazdowych, a tym samym ubezpieczenia, powinno przyjechać do miejsca docelowego na lawecie. Nasza usługa obejmuje pełen zakres działań związanych z lawetami i pozwala na sprowadzenie pojazdów na niemal dowolną skalę – od pojedynczych aut po całe floty.

Sprowadzanie kilku lub kilkunastu samochodów z zagraniczny w ramach jednego transportu jest zawsze w przeliczeniu bardziej korzystne, niż przewiezienie jednego samochodu, a dla właścicieli autokomisów to możliwość uzupełnia brakujących modeli, zmodyfikowania bieżącej oferty lub uzupełnienia jej na przykład o nowe marki. Prowadząc zatem komis samochodowy warto skorzystać z naszych usług.

W ramach sprowadzenia aut z zagranicy do komisów zapewniamy:

  • pomoc w zakupie pojazdów od zaufanych zagranicznych sprzedawców,
  • odpowiednie przygotowanie naszych środków transportu,
  • kierowców autotransportera z wiedzą teoretyczną i doświadczeniem,
  • profesjonalne place przeładunkowe w Polsce i za granicą,
  • ubezpieczenie wszystkich przewożonych pojazdów,
  • przystępne warunki rozliczeń poszczególnych usług,
  • wszechstronne działania od momentu odbioru przez nas aut do ich rozładunku.

Fachowo pomagamy Klientom sprowadzać auta do Polski, dbając nieustannie o utrzymanie wysokich standardów, które zawsze spotykają się z aprobatą. Powierzając nam swoje auta będziesz mieć świadomość, że zajmą się nimi profesjonaliści w branży transportowej.

Sprowadzenie aut z zagranicy z myślą o komisach samochodowych

Dystrybucja samochodów w ramach transportu międzynarodowego do komisów naszych Klientów obejmuje przygotowanie indywidualnego planu oraz jego realizację zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Sprawdzamy zatem stan samochodów, które mamy sprowadzić, sporządzamy odpowiednią dokumentację, przejmujemy na siebie również obowiązki związane z przejściem odprawy celnej, właściwej dla danego kraju.

Jesteśmy świadomi wartości powierzonych nam aut, dlatego z należytą starannością zabezpieczamy wszystkie przewożone pojazdy na naszych lawetach, stosując specjalne wzmocnienia, wyróżniające się zwiększoną wytrzymałością. Dbamy również o bezpieczeństwo w ruchu drogowym, unikając ryzykownych zachowań podczas jazdy, a przy okazji dbamy również o środowisko stosując się do zasad eco-drivingu.

Sprowadzanie aut na zamówienie

sprowadzone auta z zagranicy na zamówienie

Podstawą działania firmy Sined jest nowoczesny tabor, który pozwala nam obsługiwać mniejsze oraz większe zlecenia, zależnie od potrzeb Klientów. Dbamy nieustannie o sprawność techniczną wszystkich naszych pojazdów, a własna baza serwisowa pozwala niezwłocznie usuwać wszelkie ewentualne usterki. W kwestiach bezpieczeństwa jesteśmy bezkompromisowi, dzięki czemu do minimum ograniczamy ryzyko szkód podczas sprowadzania aut w krają i za granicą.

Decydując się na sprowadzenie samochodu na lawecie, wybierasz firmę, która współpracuje zarówno z dystrybutorami nowych aut, jak również z komisami samochodowymi za granicą, a nasze możliwości obejmują przy tym szeroko pojęty rynek wtórny. Poza samym przewiezieniem pojazdów do Twojego komisu możemy zatem profesjonalnie pomóc w wyborze tych pojazdów.

Zainteresowany importem aut z zagranicy?

Zadzwoń: 735 317 100