W dzisiejszych czasach coraz więcej osób decyduje się na sprowadzenie aut z zagranicy, w tym z Ameryki do Polski.

Co wpływa na taki wybór? Głównie decyduje o tym cena pojazdu, który posiada bogate wyposażenie i zdecydowanie wyróżnia się na tle europejskich aut.

Procedury sprowadzenia auta

Dla naszej firmy najważniejsze jest sprawne oraz szybkie dostarczanie samochodów do Klienta. Rozumiemy, iż to czas jest czynnikiem priorytetowym zarówno dla klientów indywidualnych jak również firm, które bez pojazdów nie mogą wykonać swoich usług. Klientom gwarantujemy pełne bezpieczeństwo oraz sprawny proces transportu samochodu. Zapewniamy niski koszt jego sprowadzenia oraz bezpieczny import pod wskazany adres!


Sined Car Logistic zapewnia
kompleksową usługę transportu, która obejmuje transport ładunku, opracowanie najlepszej trasy przejazdu oraz dopracowanie niezbędnych formalności oraz pozwoleń. Dzięki profesjonalnemu sprzętowi jesteśmy w stanie przewieźć podczas jednego transportu wiele aut, co znacznie skraca czas dostawy. Dodatkowo, w ramach transportu samochodu gwarantujemy Państwu ubezpieczenie.

Import samochodu z Ameryki wydaje się skomplikowaną procedurą?

Import auta  to zakup auta w Ameryce, a następnie jego transport do Polski. Proces ten na pierwszy rzut oka wydaje się bardzo skomplikowany, czasochłonny oraz zawierający wiele formalności. Powierzając daną czynność właśnie firmie transportowej Sined Car Logistics, mogą Państwo w łatwy sposób uzyskać realną pomoc.

Więcej szczegółowych informacji uzyskają Państwo podczas pierwszej rozmowy telefonicznej: +48 735 317 100 

keyboard_arrow_up